RCLAMP0504N.TCT
RCLAMP0504N.TCT
ПроизводительSEMTECH
Партномер производителяRCLAMP0504N.TCT
ОписаниеTransistors/Thyristors SEMTECH RCLAMP0504N.TCT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMTECH |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | Four channels |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 3pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 300W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 12A@8/20us |
| Clamping Voltage | 17.5V |
| Voltage - Breakdown | 6V |
