ESD05V88D
ESD05V88D
ПроизводительKUU
Партномер производителяESD05V88D
ОписаниеTransistors/Thyristors KUU ESD05V88D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KUU |
| Вес | 0.015 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 0.3pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 100W |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 4.5A |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 22V |
| Voltage - Breakdown | 9.5V |
