KC-430C
KC-430C
ПроизводительDOWO
Партномер производителяKC-430C
ОписаниеTransistors/Thyristors DOWO KC-430C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOWO |
| Вес | 10.52 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 20uA |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | - |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 310V;430V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 10kA |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 625V |
| Voltage - Breakdown | 440V |
