BSMAJ3.3CAH
BSMAJ3.3CAH
ПроизводительBORN
Партномер производителяBSMAJ3.3CAH
ОписаниеTransistors/Thyristors BORN BSMAJ3.3CAH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BORN |
| Вес | 0.543 |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 1500pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 10kW@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 3.3V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 550A@8/20us |
| Clamping Voltage | 18V |
| Voltage - Breakdown | 7V |
