ESD8D12CT5G-SW
ESD8D12CT5G-SW
ПроизводительSemiwell
Партномер производителяESD8D12CT5G-SW
ОписаниеTransistors/Thyristors Semiwell ESD8D12CT5G-SW
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Semiwell |
| Вес | 0.01 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4 |
| Junction Capacitance | 10pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 100W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 12V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 4A@8/20us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 24V |
| Voltage - Breakdown | 16V |
