L-RSB6.8CMGJT2N
L-RSB6.8CMGJT2N
ПроизводительPIELENST
Партномер производителяL-RSB6.8CMGJT2N
ОписаниеTransistors/Thyristors PIELENST L-RSB6.8CMGJT2N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PIELENST |
| Вес | 0.01 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2 |
| Junction Capacitance | 15pF |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 8A@8/20us |
| Clamping Voltage | 8.5V |
| Voltage - Breakdown | 5.6V |
