TPSMF4L18A
TPSMF4L18A
ПроизводительFUXINSEMI
Партномер производителяTPSMF4L18A
ОписаниеTransistors/Thyristors FUXINSEMI TPSMF4L18A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FUXINSEMI |
| Вес | 0.025 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2 |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 400W@10/1000us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 18V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 1A@10/1000us |
| polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 29.2V |
| Voltage - Breakdown | 22.1V |
