AZ5725-01FSW
AZ5725-01FSW
ПроизводительSemiwell
Партномер производителяAZ5725-01FSW
ОписаниеTransistors/Thyristors Semiwell AZ5725-01FSW
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Semiwell |
| Вес | 0.01 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4 |
| Junction Capacitance | 3.5pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 30W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 2A@8/20us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 14V |
| Voltage - Breakdown | 5.6V |
