L-ESDONCAN1LT1G
L-ESDONCAN1LT1G
ПроизводительPIELENST
Партномер производителяL-ESDONCAN1LT1G
ОписаниеTransistors/Thyristors PIELENST L-ESDONCAN1LT1G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PIELENST |
| Вес | 0.032 |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 17pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 200W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 24V |
| Clamping Voltage | 36V;50V |
| Voltage - Breakdown | 32V |
