SMF05C-L
SMF05C-L
ПроизводительPIELENST
Партномер производителяSMF05C-L
ОписаниеTransistors/Thyristors PIELENST SMF05C-L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PIELENST |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 5 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 50nA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 30pF;70pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 80W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 8A@8/20us |
| Clamping Voltage | 12V |
| Voltage - Breakdown | 6V |
