KC-170C
KC-170C
ПроизводительDOWO
Партномер производителяKC-170C
ОписаниеTransistors/Thyristors DOWO KC-170C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOWO |
| Вес | 6.15 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 20uA |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | - |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 130V;170V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 6kA |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 260V |
| Voltage - Breakdown | 180V |
