LM-SM712
LM-SM712
ПроизводительLeiditech
Партномер производителяLM-SM712
ОписаниеTransistors/Thyristors Leiditech LM-SM712
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Leiditech |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 34pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 400W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 12V;7V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 22A@8/20us |
| Clamping Voltage | 24V;18V |
| Voltage - Breakdown | 16.3V;9.8V |
