ESD1006B12A
ESD1006B12A
ПроизводительYFW
Партномер производителяESD1006B12A
ОписаниеTransistors/Thyristors YFW ESD1006B12A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YFW |
| Вес | 0.091 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA |
| Junction Capacitance | 8pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 150W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 12V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 8A@8/20us |
| Clamping Voltage | 19V |
| Voltage - Breakdown | 14.5V |
