1728882
1728882
ПроизводительPhoenix Contact
Партномер производителя1728882
ОписаниеConnectors Phoenix Contact 1728882
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Вес | 2.2 |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Connector Type | Board Side/Socket - Closed |
| Number of Pins | 5P |
| Pitch | 7.62mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 5 |
| Current Rating | 18.5A |
