DB2ERHM-3.5-2*12P-GN
DB2ERHM-3.5-2*12P-GN
ПроизводительDORABO
Партномер производителяDB2ERHM-3.5-2*12P-GN
ОписаниеConnectors DORABO DB2ERHM-3.5-2*12P-GN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DORABO |
| Вес | 15.896 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Connector Type | Board Side/Socket - Closed |
| Wire Gauge - AWG | - |
| Wire Gauge - mm2 | - |
| Number of Pins | 24P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 2 |
| Number of PINs Per Row | 12 |
| Connection Type | - |
| Outlet Direction (Vertical Basis) | - |
| Mounting Type | Right-Angle Pin |
| Pin Structure | 2x12P |
| Current Rating | 8A |
| Termination style | Screw |
