1984028
1984028
ПроизводительPhoenix Contact
Партномер производителя1984028
ОписаниеConnectors Phoenix Contact 1984028
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Вес | 2.126 |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Wire Gauge - AWG | 16~26 |
| Number of Pins | 3P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 3 |
| Current Rating | 10A |
