1933189
1933189
ПроизводительPhoenix Contact
Партномер производителя1933189
ОписаниеConnectors Phoenix Contact 1933189
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Вес | 0.348 |
| Voltage Rating (Max) | 250V |
| Number of Pins | 2P |
| Pitch | 5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Insulation Height | 2mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Pin Structure | 1x2P |
| Length of Mating Pin | 7.5mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Round Pin |
| Current Rating | 12A |
