2EDGK-3.5-2P
2EDGK-3.5-2P
ПроизводительHanElectricity
Партномер производителя2EDGK-3.5-2P
ОписаниеConnectors HanElectricity 2EDGK-3.5-2P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HanElectricity |
| Вес | 1.442 |
| Operating Temperature | -40℃~+110℃ |
| Voltage Rating (Max) | 250V |
| Connector Type | Male Plug |
| Number of Pins | 2P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 2 |
| Outlet Direction (Vertical Basis) | Top Entry |
| Current Rating | 7A |
| Number of Positions or Pins | 1x2P |
