ESEP4045GU
ESEP4045GU
ПроизводительElecSuper
Партномер производителяESEP4045GU
ОписаниеTransistors/Thyristors ElecSuper ESEP4045GU
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ElecSuper |
| Вес | 0.224 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 165pF@20V |
| Pd- Power Dissipation | 44.6W |
| RDS(on) | 5.5mΩ@10V,30A |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 59A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.7V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 2.4nF@20V |
| Gate Charge(Qg) | 45nC@10V |
