AON6407(ES)
AON6407(ES)
ПроизводительElecSuper
Партномер производителяAON6407(ES)
ОписаниеTransistors/Thyristors ElecSuper AON6407(ES)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ElecSuper |
| Вес | 0.18 |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 660pF |
| Pd- Power Dissipation | 48W |
| RDS(on) | 2.8mΩ@10V;3.8mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 71.7A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.456nF |
| Output Capacitance(Coss) | 880pF |
| Gate Charge(Qg) | 78nC@10V |
