AO4407-L
AO4407-L
ПроизводительPIELENST
Партномер производителяAO4407-L
ОписаниеTransistors/Thyristors PIELENST AO4407-L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PIELENST |
| Вес | 0.189 |
| configuration | - |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 145pF |
| Pd- Power Dissipation | 3.1W |
| RDS(on) | 27mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 10.5A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.23nF |
| Output Capacitance(Coss) | 160pF |
| Gate Charge(Qg) | 26.4nC@10V |
