HCD65R280-S2
HCD65R280-S2
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяHCD65R280-S2
ОписаниеTransistors/Thyristors HUAKE HCD65R280-S2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 1 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 1pF |
| Pd- Power Dissipation | 115W |
| RDS(on) | 240mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 650V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 15A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 4.5V |
| Input Capacitance(Ciss) | 920pF |
| Output Capacitance(Coss) | 41pF |
| Gate Charge(Qg) | 27nC@10V |
