HSBA3331
HSBA3331
ПроизводительHUASHUO
Партномер производителяHSBA3331
ОписаниеTransistors/Thyristors HUASHUO HSBA3331
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HUASHUO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 140pF@25V |
| Pd- Power Dissipation | 40W |
| RDS(on) | 6.5mΩ@10V,20A |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | 2 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Current - Continuous Drain(Id) | 60A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.45nF@25V |
| Gate Charge(Qg) | 60nC@10V |
