YFW50N06NF
YFW50N06NF
ПроизводительYFW
Партномер производителяYFW50N06NF
ОписаниеTransistors/Thyristors YFW YFW50N06NF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YFW |
| Вес | 0.198 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 115pF |
| Pd- Power Dissipation | 75W |
| RDS(on) | 25mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 60V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 50A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 2.03nF |
| Output Capacitance(Coss) | 130pF |
| Gate Charge(Qg) | 45nC@10V |
