TW110P03EF
TW110P03EF
ПроизводительTWGMC
Партномер производителяTW110P03EF
ОписаниеTransistors/Thyristors TWGMC TW110P03EF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TWGMC |
| Вес | 0.134 |
| Operating Temperature | -55℃~+175℃ |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 540pF |
| Pd- Power Dissipation | 60W |
| RDS(on) | 3.1mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 110A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 7nF |
| Output Capacitance(Coss) | 820pF |
| Gate Charge(Qg) | 130nC@0V |
