MOT1127T
MOT1127T
ПроизводительMOT
Партномер производителяMOT1127T
ОписаниеTransistors/Thyristors MOT MOT1127T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MOT |
| Вес | 0.92 |
| Operating Temperature | -55℃~+175℃ |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 125pF@25V |
| Pd- Power Dissipation | 357W |
| RDS(on) | 2.4mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 100V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 250A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 4V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 6.1nF@25V |
| Gate Charge(Qg) | 131nC@10V |
