CRTJ14DN10L
CRTJ14DN10L
ПроизводительCRMICRO
Партномер производителяCRTJ14DN10L
ОписаниеTransistors/Thyristors CRMICRO CRTJ14DN10L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CRMICRO |
| Вес | 0.213 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 25pF |
| Pd- Power Dissipation | 5W |
| RDS(on) | 140mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 100V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 4A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.4V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 384pF |
| Output Capacitance(Coss) | 29pF |
| Gate Charge(Qg) | 10nC@10V |
