AO3400-L
AO3400-L
ПроизводительPIELENST
Партномер производителяAO3400-L
ОписаниеTransistors/Thyristors PIELENST AO3400-L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PIELENST |
| Вес | 0.035 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | N-Channel |
| configuration | - |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 78pF |
| Pd- Power Dissipation | 1.4W |
| RDS(on) | 30mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 5.8A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.4V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 825pF |
| Output Capacitance(Coss) | 100pF |
| Gate Charge(Qg) | 10nC@4.5V |
