CSD19534Q5A(ES)
CSD19534Q5A(ES)
ПроизводительElecSuper
Партномер производителяCSD19534Q5A(ES)
ОписаниеTransistors/Thyristors ElecSuper CSD19534Q5A(ES)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ElecSuper |
| Вес | 0.177 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 53pF |
| Pd- Power Dissipation | 125W |
| RDS(on) | 6.5mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 100V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 92A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 3V |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.8nF |
| Output Capacitance(Coss) | 1.357nF |
| Gate Charge(Qg) | 29nC@10V |
