HSH0129
HSH0129
ПроизводительHUASHUO
Партномер производителяHSH0129
ОписаниеTransistors/Thyristors HUASHUO HSH0129
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HUASHUO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | P-Channel |
| Pd- Power Dissipation | 250W |
| RDS(on) | 12mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 100V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 130A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.9V |
| Gate Charge(Qg) | 230nC@10V |
