HSCE4117
HSCE4117
ПроизводительHUASHUO
Партномер производителяHSCE4117
ОписаниеTransistors/Thyristors HUASHUO HSCE4117
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HUASHUO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 225pF |
| Pd- Power Dissipation | 52W |
| RDS(on) | 8.2mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 50A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.65V |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.67nF |
| Output Capacitance(Coss) | 313pF |
| Gate Charge(Qg) | 59nC@10V |
