HSCE3031
HSCE3031
ПроизводительHUASHUO
Партномер производителяHSCE3031
ОписаниеTransistors/Thyristors HUASHUO HSCE3031
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HUASHUO |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 140pF |
| RDS(on) | 5.2mΩ@10V;7mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 50A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.6V |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.45nF |
| Output Capacitance(Coss) | 255pF |
| Gate Charge(Qg) | 60nC@10V |
