SP50MF65TO
SP50MF65TO
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP50MF65TO
ОписаниеTransistors/Thyristors Siliup SP50MF65TO
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 45pF |
| Pd- Power Dissipation | 305W |
| RDS(on) | 40mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 650V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 50A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 4V |
| Input Capacitance(Ciss) | 4.24nF |
| Output Capacitance(Coss) | 64pF |
| Gate Charge(Qg) | 81nC@10V |
