SP13HF30TO
SP13HF30TO
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP13HF30TO
ОписаниеTransistors/Thyristors Siliup SP13HF30TO
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 0.914 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| configuration | - |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 6.5pF |
| Pd- Power Dissipation | 500W |
| RDS(on) | 16mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 300V |
| Number | - |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 135A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 4.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 5.2nF |
| Output Capacitance(Coss) | 340pF |
| Gate Charge(Qg) | 85nC |
