SP10HF25TF
SP10HF25TF
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP10HF25TF
ОписаниеTransistors/Thyristors Siliup SP10HF25TF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 8.445 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | N-Channel |
| configuration | - |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 21pF |
| Pd- Power Dissipation | 445W |
| RDS(on) | 12.5mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 250V |
| Number | - |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 160A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 5.13nF |
| Output Capacitance(Coss) | 351pF |
| Gate Charge(Qg) | 85nC@10V |
