WSD3030DN33
WSD3030DN33
ПроизводительWinsok Semicon
Партномер производителяWSD3030DN33
ОписаниеTransistors/Thyristors Winsok Semicon WSD3030DN33
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Winsok Semicon |
| Вес | 0.093 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 70pF |
| Pd- Power Dissipation | 25W |
| RDS(on) | 12mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 34A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 760pF |
| Output Capacitance(Coss) | 130pF |
| Gate Charge(Qg) | 8nC@4.5V |
