AO3404-TWGMC
AO3404-TWGMC
ПроизводительTWGMC
Партномер производителяAO3404-TWGMC
ОписаниеTransistors/Thyristors TWGMC AO3404-TWGMC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TWGMC |
| Вес | 0.032 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 32pF |
| RDS(on) | 25mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 6A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.6V |
| Input Capacitance(Ciss) | 345pF |
| Output Capacitance(Coss) | 55pF |
| Gate Charge(Qg) | 4.1nC@4.5V |
