AON7400A(ES)
AON7400A(ES)
ПроизводительElecSuper
Партномер производителяAON7400A(ES)
ОписаниеTransistors/Thyristors ElecSuper AON7400A(ES)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ElecSuper |
| Вес | 0.104 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 140pF |
| Pd- Power Dissipation | 30W |
| RDS(on) | 12mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 40A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.8V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 876pF |
| Output Capacitance(Coss) | 155pF |
| Gate Charge(Qg) | 11nC@4.5V |
