WSD30L30DN33
WSD30L30DN33
ПроизводительWinsok Semicon
Партномер производителяWSD30L30DN33
ОписаниеTransistors/Thyristors Winsok Semicon WSD30L30DN33
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Winsok Semicon |
| Вес | 0.156 |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 170pF@15V |
| Pd- Power Dissipation | 29.8W |
| RDS(on) | 15mΩ@4.5V,8A |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | 1 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 32A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.3V |
| Input Capacitance(Ciss) | 1nF@15V |
| Output Capacitance(Coss) | 220pF |
| Gate Charge(Qg) | 24nC@4.5V |
