SP010N15GTQ
SP010N15GTQ
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP010N15GTQ
ОписаниеTransistors/Thyristors Siliup SP010N15GTQ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 2.891 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 14pF |
| Pd- Power Dissipation | 76W |
| RDS(on) | 15mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 100V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 48A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.8V |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.062nF |
| Output Capacitance(Coss) | 210pF |
| Gate Charge(Qg) | 14nC@10V |
