3134K-GK
3134K-GK
ПроизводительGOODWORK
Партномер производителя3134K-GK
ОписаниеTransistors/Thyristors GOODWORK 3134K-GK
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GOODWORK |
| Вес | 0.01 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 9pF |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| RDS(on) | 270mΩ@4.5V;320mΩ@2.5V;390mΩ@1.8V |
| Drain to Source Voltage | 20V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 750mA |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 540mV@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 79pF |
| Output Capacitance(Coss) | 13pF |
