OSD50N03T
OSD50N03T
ПроизводительOSEN
Партномер производителяOSD50N03T
ОписаниеTransistors/Thyristors OSEN OSD50N03T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OSEN |
| Вес | 0.465 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 125pF |
| Pd- Power Dissipation | 60W |
| RDS(on) | 6mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 50A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 855pF |
| Output Capacitance(Coss) | 315pF |
