PTN7530
PTN7530
ПроизводительHT(Shenzhen Jinyu Semicon)
Партномер производителяPTN7530
ОписаниеTransistors/Thyristors HT(Shenzhen Jinyu Semicon) PTN7530
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HT(Shenzhen Jinyu Semicon) |
| Вес | 0.098 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 113pF |
| Pd- Power Dissipation | 24W |
| RDS(on) | 6mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 30A |
| Input Capacitance(Ciss) | 970pF |
| Output Capacitance(Coss) | 197pF |
| Gate Charge(Qg) | 12nC@10V |
