XR4430A
XR4430A
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXR4430A
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XR4430A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 0.19 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | N-Channel |
| Pd- Power Dissipation | 75W |
| RDS(on) | 6.8mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 28A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Gate Charge(Qg) | 48nC@10V |
