XR30N06F
XR30N06F
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXR30N06F
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XR30N06F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 0.177 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 64pF@15V |
| Pd- Power Dissipation | 20W |
| RDS(on) | 24mΩ@10V,15A |
| Drain to Source Voltage | 60V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 30A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | - |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.378nF@15V |
| Gate Charge(Qg) | 12.6nC@V48 |
