DON30DN04
DON30DN04
ПроизводительDOINGTER
Партномер производителяDON30DN04
ОписаниеTransistors/Thyristors DOINGTER DON30DN04
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOINGTER |
| Вес | 0.3 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 110pF |
| Pd- Power Dissipation | 46W |
| RDS(on) | 12mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Number | 2 N-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 30A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 2.2nF |
| Output Capacitance(Coss) | 250pF |
| Gate Charge(Qg) | 24nC@4.5V |
