ESJ3134K
ESJ3134K
ПроизводительElecSuper
Партномер производителяESJ3134K
ОписаниеTransistors/Thyristors ElecSuper ESJ3134K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ElecSuper |
| Вес | 0.032 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 10pF@10V |
| Pd- Power Dissipation | 710mW |
| RDS(on) | 220mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 20V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 1.25A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 750mV@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 33pF@10V |
| Output Capacitance(Coss) | 20pF |
| Gate Charge(Qg) | 800pC@4.5V |
