ESLM3401
ESLM3401
ПроизводительElecSuper
Партномер производителяESLM3401
ОписаниеTransistors/Thyristors ElecSuper ESLM3401
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ElecSuper |
| Вес | 0.031 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 77pF@15V |
| Pd- Power Dissipation | 1.4W |
| RDS(on) | 42mΩ@10V,4A |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 4.2A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 800mV@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 954pF@15V |
| Gate Charge(Qg) | 9.4nC@4.5V |
