TW30P04CC
TW30P04CC
ПроизводительTWGMC
Партномер производителяTW30P04CC
ОписаниеTransistors/Thyristors TWGMC TW30P04CC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TWGMC |
| Вес | 0.09 |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 230pF |
| Pd- Power Dissipation | 21W |
| RDS(on) | 20mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 30A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.05nF |
| Output Capacitance(Coss) | 282pF |
| Gate Charge(Qg) | 28nC@4.5V |
