TW15P06CC
TW15P06CC
ПроизводительTWGMC
Партномер производителяTW15P06CC
ОписаниеTransistors/Thyristors TWGMC TW15P06CC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TWGMC |
| Вес | 0.059 |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 85pF |
| Pd- Power Dissipation | 25W |
| RDS(on) | 90mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 60V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 15A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 585pF |
| Output Capacitance(Coss) | 100pF |
| Gate Charge(Qg) | 6.1nC@4.5V |
